Deň Zeme 2023 v obci Plešivec

22. apríla 2023 sa OZV E-cycling spolupodielala na organizácií Dňa Zeme, v obci Plešivec.  Aktivity boli zamerané predovšetkým na vzdelávanie detského publika, ktoré sme radi podporili. 

Veselé Vianoce a šťastný nový rok 2023 !

Prajeme Vám krásne prežitie vianočných sviatkov, príjemnú atmosféru v kruhu blízkych, štastie a lásku po celý Nový rok 2023! Kolektív spoločnosti E-cycling s.r.o..     

Vianoce s E-cyclingom

  Fantázii sa medze nekladú. Žiarovka určená do odpadu dostala nový rozmer v podobe netradičnej a jedinečnej vianočnej ozdoby. Daruj odpadu nový život aj ty!

Medveď hnedý

Kvôli nesprávnemu nakladaniu s odpadom preniká medveď hnedý bližšie k ľudským obydliam. Fakt, že človek ponúka medveďovi ľahko dostupnú potravu, u medveďa postupne vyvolá nežiadúcu zmenu správania, pri ktorej môže dôjsť k strate plachosti a k zmene spôsobu jeho obživy.

Základná škola s materskou školou Štefana Moysesa, Banská Bystrica

Opäť sme sa vrátili na Základnú školu s materskou školou Štefana Moysesa v Banskej Bystrici, tentokrát k žiakom prvých a druhých ročníkov. Veľmi nás teší záujem školy o vzdelávanie žiakov aj v oblasti odpadov. Hravo a interaktívne sme riešili problematiku triedenia odpadov.